✨ ЕКСКЛУЗИВНО ОТ X Property:
УПИ С ПЛАН ЗА ЗАСТРОЯВАНЕ ✨
Предлагаме за продажба имот в с. Студена с прекрасна панорама!
📏 Площ: 1290 кв.м
🏗️ Възможности: Имотът е подходящ за жилищно строителство.
📐Параметри: Позволено ниско застрояване с височина до 10м.
🛣️ Достъп: целогодишен безпроблемен достъп по асфалтов път.
🤝 Имота е свързан към водопроводната мрежа. Ток на границата на парцела.
🤝 Селото е изключително развито. Разполага с магазини, заведения и редовен транспорт до гр. Перник.
💰 Цена: 67000
Свържете се с нас за оглед и детайли:
📞 0897 82 72 17
📧 xproperty.zz@gmail.bg
📩 Или ни пишете на лично съобщение!
1 / 2

Парцел, Перник, Югозападна България
€67,000 / 131,041 лв.
(€52 / 102 лв. / кв.м)