Недвижими имоти ВЕСЕЛИНА НД 06 продава УПИ с площ 1250кв.м. намиращ се на 2-ри път, Гаази Баба.
РЕГУЛАЦИЯ, ОДОБРЕН ПУП - ПЗ
Кинт 0,8
Плътност на застрояване 40%
Парцела е с правилна форма, лице 20м., равен с добър достъп
Мястото е трасирано и изчистено
Изключително чиста природна среда и въздух, тишина и спокойствие, с добри съседи. Постоянно живущи в района.
Прекрасно място за нов дом!
Цена 55 000eu
За огледи и повече информация : 0888 639944 Невена Николова
1 / 2

Парцел, Добрич, Североизточна България
€55,000 / 107,571 лв.
(€44 / 86 лв. / кв.м)