Продава обзаведен тухлен многостаен мезонет 120 м2 гр Варна до морската градина и южния плаж. Разпределение Хол, три спални, кухня с всекидневна, баня с тоалетна и втора тоалетна, килер, перално, две тераси, изложение изток запад на етаж 3 и 4 без асансьор, избено помещение 20 м2. Цена 280 000 €
1 / 15

Апартамент, Гръцка махала, Варна
€280,000 / 547,632 лв.
(€2,333 / 4,563 лв. / кв.м)
Ипотечен кредитен калкулатор
Варна Гръцка махала Многостаен апартамент
Зареждаме...