ATLANTA предлага за продажба тристаен апартамент във Възраждане IIIПлощ: 105 кв.м.Етаж 2 Разпределение: Имотът разполага с голяма всекидневна с панорамни прозорци, две спални, антре, гардероб, баня и две просторни тераси, които предлагат прекрасни гледки.Уникален тристаен апартамент в изключително удобен район. Пред сградата има спортни и детски площадки, както и магазини, училища и детски градини в непосредствена близост. Апартаментът се предлага напълно обзаведен – готов за живеене! Има възможност за закупуване на паркоместа
1 / 18

3-стаен, Възраждане, Варна
€200,850 / 392,828 лв.
(€1,913 / 3,742 лв. / кв.м)
Разстояние
Детска Градина №36 "Морска Звездица" (С Яслена Група)
с ясла
538м.
Ипотечен кредитен калкулатор
Варна Възраждане Тристаен апартамент
Зареждаме...