Икономически център 'КОМОР' отдел недвижими имоти Ви представя, урегулиран парцел във в.з.Кръста.
Парцелът е равен с площ 600кв.м. на много комуникативно място, над главен път е и възможност за прекарване на ток и вода - за постройка, вила, кооперация. По черен път се стига до самият парцел.
1 / 6

Парцел, Чародейка, Русе
€15,700 / 30,707 лв.
(€26 / 51 лв. / кв.м)
Ипотечен кредитен калкулатор
Русе Чародейка Парцел
Зареждаме...