Продава се апартамент в историческия център на Варна, на Шишкова градинка (ул. 27-ми юли 7), с реална площ 26 кв.м, разположен на 5-ия етаж на 5-етажна тухлена сграда. Вътрешно разпределение е изключително удобно: отделна баня и тоалетна, компактен кухненски бокс, функционален коридор и просторна, светла стая с площ 17 кв.м. Прозорецът гледа към вътрешния двор, което осигурява тишина.През 2022 г. в апартамента е извършен ремонт с пълна подмяна на ВиК (включително всички тръби), електрическата инсталация, контактите и предпазителите. Монтирани са PVC дограма и стените са пребоядисани. Продава се заедно с мебелите и уредите: нов климатик, нова пералня и нов хладилник.Отличното местоположение предлага само 3 минути пеша до Приморския парк, 5 минути до Централния плаж и 1 минута до главната пешеходна улица. В двора на сградата има предвиден паркинг за живущите. Статутът на имота еапартамент .Благодарение на удобната локация и качествения ремонт апартаментът се отдава много добре краткосрочно през цялата година. Текущият рейтинг в Airbnb е 4,83.
1 / 13

1-стаен, Гръцка махала, Варна
€107,000 / 209,274 лв.
(€4,115 / 8,048 лв. / кв.м)