Резервиран!
С удоволствие представяме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент в Банско Рояъл Тауърс . Разположен на четвърти етаж с югозападно изложение. Характеризира се с площ от 80 кв.м и се предлага с наличното обзавеждане и оборудване. Подходящ е както за отдаване под наем, така и за постоянно живеене.
Помещенията се разпределят както следва: входно антре, дневна стая с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, килер и балкон.
От дневната има достъп до балкона, от който се открива красива планинска гледка към Пирин планина.
Комплекс Банско Роял Тауърс се намира само на 50 метра от ски лифта в Банско. Разполога с външен басейн, фитнес зала, ски гардероб, паркинг, хранителен магазин, външна детска площадка с добре поддържани зелени площи.
Собствениците и гостите на комплекса, ползват 24/7 охраняем паркинг.
1 / 16

2-стаен, Банско, Югозападна България
€107,000 / 209,274 лв.
(€1,338 / 2,617 лв. / кв.м)