Номер на обява: Z-HZ4632
Имоти Томов представя на Вашето внимание двустаен апартамент, преустроен в тристаен, с площ от 58 кв.м, разположен в квартал Тракия. Жилището се намира на осми етаж в сграда с добре поддържани общи части и асансьор.
Разпределение:
Дневен тракт с кухня
Две спални
Баня и тоалетна
Тераса
Коридор
Апартаментът е след основен ремонт: подменена PVC дограма, подови настилки от ламиниран паркет, нови входна и интериорни врати, изцяло подменени ВиК и електрическа инсталация. Продава се с наличното обзавеждане от снимките. Отоплението и охлаждането са посредством два климатика.
Към имота има изба. Пред сградата е обособен паркинг за свободно паркиране. Локацията е удобна в близост до училища, детски градини, ясли, големи търговски вериги, заведения и автобусни спирки.
За повече информация посетете нашия офис находящ се в гр. Шумен, ул. Васил Друмев 19 (бившата подводница) Имоти Томов, тел.: 0897897568.
1 / 6

2-стаен, Шумен, Североизточна България
€91,500 / 178,958 лв.
(€1,578 / 3,086 лв. / кв.м)