Икономически център 'КОМОР' отдел недвижими имоти Ви представя самостоятелна къща в кв.Чародейка-Север.
Къщата е с площ от 90 кв.м., равно дворно място с площ от 150 кв.м., две постройки по 15 кв.м..
Функционално разпределение: антре, кухня с трапезария, всекидневна, спалня, детска стая, баня и тоалетна заедно.
Къщата е след освевжителен ремонт, с външна топлоизолация 10 см, висок клас PVC дограма с отлична топло и шумоизолация, изцяло нов покрив.
Отоплението е решено с два инверторни климатика монтирани в две от стаите, като допълнително има и камина на твърдо гориво.
В имота има видеонаблюдение.
Фирма КОМОР предлага на своите клиенти ПЪЛЕН КОМПЛЕКС ОТ УСЛУГИ: съдействие за финансирането на покупката, застраховки, ИНТЕРИОРЕН ДИЗАЙН И ИЗВЪРШВАНЕТО НА РЕМОНТНИТЕ ДЕЙНОСТИ и ОБЗАВЕЖДАНЕ - РЕАЛИЗИРАНЕТО НА ИНТЕРИОРНИЯ ПРОЕКТ до ключ!
1 / 12

Къща, Чародейка, Русе
€73,000 / 142,776 лв.
(€811 / 1,586 лв. / кв.м)