Агенция Столица Инвест предлага на Вашето внимание 4-стаен апартамент в кв. Чародейка Север на град Русе. Имотът е с площ 98 кв.м. и е ситуиран на 4 етаж от общо 8 в сграда с асансьор. Жилището е просторно и светло, с функционално разпределение: хол с излаз към тераса, кухня с балкон, три спални, баня, тоалетна, коридор с удобно разпределение към всички помещения. Апартаментът е без мухъл и влага, подходящ за модернизация и ремонт, като предлага стабилна основа за бъдещо обновяване. Към жилището има прилежащо избено помещение. Локацията е отлична в близост до магазини, спирка на градски транспорт и главни пътни артерии.
Оферта: Z-A-1496265
За повече информация и оглед се свържете с нас на телефон 0876 08 13 09, 0877 633 111. Очакваме Ви!
1 / 16

3-стаен, Чародейка, Русе
€100,900 / 197,343 лв.
(€1,030 / 2,015 лв. / кв.м)