ПРИМЕА недвижими имоти продава двустаен апартамент в гр. Несебър, кв. Черно море с площ от 55 кв.м. Състои се от дневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна, коридор и тераса. Намира се на ет.3 от общо 4. в самостоятелна жилищна сграда, с нормална такса поддръжка за хигиена и осветление. Жилището е обзаведено и оборудвано. В двете стаи има поставени климатици. Изграден е навес с барбекю за общо ползване от всички живущи. В близост до спирка на градски транспорт, детска градина, спортни площадки, както и на около 600 м от морето. В кв. Черно море има добра инфраструктура, различни магазини, заведения за хранене и е спокойно място за целогодишно живеене.
1 / 7

2-стаен, Покрайнини, Бургас
€100,000 / 195,583 лв.
(€1,818 / 3,556 лв. / кв.м)