Агенция за недвижими имоти “ПЕРФЕ БУРГАС” има удоволствието да Ви представи за продажба:Просторен 3-стаен апартамент за продажба в ж.к. Меден рудник – зона Б, гр. БургасОсновни характеристики:- Вид имот: 3-стаен апартамент- Година на построяване: 2014 г.; има Акт 16; тухла- Етаж: 4 от 6; има асансьор- Обща площ: 99 кв.м Разпределение:- Просторно антре - Голяма баня с тоалетна - Спалня с излаз към балкон - Детска стая / втора спалня - Светъл хол с панорамен изглед - Отделна кухня с допълнителна тераса Предимства на имота:✅ Апартаментът се предлага на степен „тапа", което Ви дава отлична възможност да го завършите и обзаведете според собствения си вкус и предпочитания.✅ Разположен е в комуникативен район с бърз достъп до градски транспорт. ✅ Сградата е с контролиран достъп и добре поддържани общи части.✅ На етажа има само още един апартамент, което осигурява повече спокойствие и уединени. ✅ Имотът предлага приятна панорама към язовира и полите на Странджа.За квартала:Меден рудник – зона Б е предпочитан квартал с отлична инфраструктура, множество магазини, училища, детски градини и удобен градски транспорт. Районът около Битака и Обръщалото е изключително комуникативен, което го прави много подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция.Разполагаме с множество имоти, които не са обявени в публичното пространство.За повече въпроси и записване на час за оглед, обадете се на тел.: +359 898814440Предлагаме кредитен консултант и юридическо обслужване.Съдействие при организиране на сделката и оформяне на документи.Преди оглед агенцията Ви запознава с ”Протокол за извършен оглед с клиент”съгласно ЗЗП и ЗМИП.Референтен номер на имота: Z-46341
1 / 5

3-стаен, Меден Рудник, Бургас
€122,000 / 238,611 лв.
(€1,232 / 2,410 лв. / кв.м)