Агенция за недвижими имоти “ПЕРФЕ БУРГАС” има удоволствието да Ви представи за продажба:Многостаен апартамент в ж.к. Изгрев, с гледка към Парк "Изгрев". В близост до парк, детска градина, автобусни спирки, различни търговски обекти.Състои се от:4 стаи - коридор, кухня, баня, санитарен възел, склад, две затворени терасиПрилежащо избено помещение.Обща площ: 108 м2 Изложение: Север/Юг.Етаж: 5 от 8, с асансьорПанел, 1980 г.Състояние: за ремонт.Разполагаме с множество имоти, които не са обявени в публичното пространство.За повече въпроси и записване на час за оглед, обадете се на тел.: +359 898814440Предлагаме кредитен консултант и юридическо обслужванеСъдействие при организиране на сделката и оформяне на документиПреди оглед агенцията Ви запознава с ”Протокол за извършен оглед с клиент”съгласно ЗЗП и ЗМИП.Референтен номер на имота:Z-35058
1 / 12

Многостаен, Изгрев, Бургас
€187,000 / 365,740 лв.
(€1,731 / 3,386 лв. / кв.м)