КОРЕКТА ЕСТЕЙТ Ви предлага класически, тристаен апартамент с площ от 82кв.м в кв. Възраждане. В близост до имота има множество търговски обекти, детски площадки, училища, университет, детски градини, паркови зони, както и спирки на градския транспорт.
Жилището е разположено на етаж пети от осем и има следното разпределение: коридор, кухня с тераса, просторен хол, две самостоятелни спални без преход /едната с излаз на тераса/, баня и отделна тоалетна.
В жилището са направени следните подобрения:
- външна изолация, 5-камерна PVC дограма с К-стъкло
-вътрешна изолация
Отоплението е на централен ТЕЦ.
Прилежащо избено помещение.
Общите части са много добре поддържани, има изградена домофонна система и контрол на достъпа. Свободна зона за паркиране до жилищната кооперация.
1 / 7

Многостаен, Възраждане, Русе
€120,000 / 234,700 лв.
(€1,463 / 2,861 лв. / кв.м)