Описание:
Недвижими имоти ДУНАВ МОСТ представя за продажба тристаен тухлен апартамент в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на град Русе кв. Възраждане . Имотът е разположен на изключително стратегическо място, позиционирано между Русенския университет и градския парк.
Характеристики на имота:
Строителство: Масивна тухлена сграда (ЕПК) с два работещи асансьора.
Етаж: 3-ти от общо 15.
Площ: 76 кв.м. чиста жилищна площ (без включени тераси и общи части).
Прилежащи помещения: Изба с площ от 7 кв.м.
Отопление: Централен ТЕЦ.
Разпределение:
Просторна дневна с излаз на тераса.
Самостоятелна кухня.
Две непреходни спални с общ излаз на тераса.
Санитарен възел.
Състояние и предимства:
Частично подменена PVC дограма и монтирани външни ролетни щори.
Естествен паркет в две от стаите.
Имотът се продава във вида от снимките с цялото налично обзавеждане и техника.
Перфектна локация както за живеене, така и за отдаване под наем с гарантиран доход (поради близостта до Университета).
1 / 11

3-стаен, Възраждане, Русе
€145,000 / 283,595 лв.
(€1,908 / 3,732 лв. / кв.м)