Агенция Лидер 88 предлага за продажба просторен и уютен тристаен апартамент, разположен на изключително комуникативно място на метри от главния вход на ОУ Васил Левски, в близост до детска градина, магазини и спирки на градски транспорт.
Жилището е с чиста жилищна площ от 69 кв.м. и функционално разпределение: две спални, просторна дневна с тераса, кухня, баня с тоалетна и антре. Имотът е изцяло обновен подменени са ел. и ВиК инсталациите, поставена е нова дограма, а жилището се продава напълно обзаведено и оборудвано, във вида от снимките.
Апартаментът е с източно и южно изложение, което осигурява топлина, светлина и уют през целия ден, както и спокойна гледка към вътрешен двор.
Към имота има обособени 2 паркоместа, 2 мази, както и таванско помещение с възможност да бъде обособено за живеене, което предоставя допълнителен потенциал и функционалност на имота.
Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.
Агенция Лидер 88 съдейства за изгодно ипотечно кредитиране чрез партньорски програми и организира пълно съдействие по сделката от огледа до изповядването пред Нотариус.
За повече информация и огледи свържете се с нас!
1 / 7

3-стаен, Плевен, Северозападна България
€140,000 / 273,816 лв.
(€2,029 / 3,968 лв. / кв.м)