Предлагаме просторен обзаведен двустаен апартамент в к-с Хелена (Helena), кв. Сарафово, гр. Бургас.
Имотът е БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА.
Жилището е с площ 58 кв.м и се намира на 2-ри етаж.
Апартаментът се състои от: антре, просторен стилно обзаведен хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и душ, тераса.
Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот.
Комплексът разполага с: ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, озеленени площи и др.
Сградата има Акт. 16
Сградата се поддържа.
Комплексът се намира на 300 м от морето.
Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: голям супермаркет, магазини, аптека, поликлиника, спирка на автобуса, автогара, училище, детска градина, банка, ресторанти, заведения, бързи хранения, плаж и други развлечения.
Разполагаме с много и разнообразни имоти по цялото Черноморие. За повече информация, свържете се с нас!
1 / 10

2-стаен, Сарафово, Бургас
€139,999 / 273,814 лв.
(€2,414 / 4,721 лв. / кв.м)