Имоти 'Бояна' предлага за продажба монолитен 3-стаен апартамент, разположен в жилищна сграда построена през 2008 година, намираща се в централна градска част в близост до Изложбена зала и ул. Борисова. Чистата разгъната площ на апартамента е 121 кв. м. Имотът е с разположение: голяма всекидневна/кухня с трапезария, две спални, баня и отделна тоалетна, две остъклени тераси - немска ПВЦ дограма, голяма маза. Изложението е изцяло юг и югоизточно. Подовите настилки са гранитогрес в дневната и ламинат в спалните помещения. Стаите са просторни и слънчеви, а терасите големи. Отоплението е решено на газ- като е поставен газов котел. Чудесна локация - в близост са разположени училища, детски градини, хр. магазини, заведения за хранене, спирки на градаки транспорт и поликлиника.
Към имота има и подземен гараж, който не е включен в цената.
За повече информация и огледи се свържете с нас на посочения телефонен номер - Боян Тодоров 0887910750
1 / 13

3-стаен, Хъшове, Русе
€180,000 / 352,049 лв.
(€1,488 / 2,910 лв. / кв.м)